فارسیEnglishفرانسه

سخن مدیر

 بسم الله الرحمن الرحیم

 « مسئولیت در برابر دانش آموز مسئولیت در برابر خداست »

 انسان در هر شرایط و هر موقعیت اجتماعی و در تمامی مکان ها و زمان ها درحال یادگیری می باشد. در این میان مدرسه به عنوان یک فضای آموزشی ، به یادگیری افراد کمک می کند و نقش قابل توجهی در فرایند یاددهی یادگیری دارد. بسیاری از آموزش ها پیامهای تربیتی برنامه های هنری و خلاقیتی در قالبهای مختلف و به صورت مستقیم و غیرمستقیم به دانش آموزان عرضه می گردد. آنان نه تنها با حضور در کلاسهای درس و طی آموزشهای رسمی یاد می گیرند بلکه در حین بازی و تفریح نیز با پاره ای از قوانین ، هنجارها و برنامه های تربیتی آشنا می شوند .هدف اصلی آموزش و پرورش ارتقای دانش ، مهارت و نگرش انسانها و کمک به رشد و تکامل همه جانبه فراگیران است و فضای آموزشی ما از شرایط و امکانات مناسبی جهت پیاده سازی این هدف برخوردارند.

 مطمئنا هیچ چیز بدون اراده و پشتکار ، برنامه ریزی و تصمیم گیری برای آینده صورت نمی پذیرد و در قبولی دانش آموزان ما علاوه بر موارد ذکر شده همکاری و همدلی " نیروهای انسانی " که شامل کادر اداری آموزشگاه ، دبیران ، عوامل خدماتی ، و البته خود دانش آموزان و اولیایشان نقش داشتند . به امید سالهای پربارتر برای شما عزیزان انشاء الله با توکل بر خداوند منان مسیر موفقیت آمیز خود را دنبال نمایند. 

 با داشتن انگیزه جهت بالا بردن درک و فهم خود و با داشتن برنامه منظم درسی سعی کنید از شروع سال تحصیلی تمام مطالب کتاب های درسی را یاد گرفته با تمرین و تکرار و استفاده از کتاب های کمک آموزشی از وقت استفاده بهینه نمائید تا در آینده بتوانید بدون دغدغه و نگرانی درسطح عالی آموزش کسب علم نمائید و فرد شایسته و مفید برای خود و جامعه باشید.

 درکنار فراگیری دروس شرکت فعال در شورای دانش آموزی، رشته های فرهنگی- هنری ، ورزشی ، المپیادها و جشنواره ها داشته باشید تا هم برای حضور در جامعه آماده باشید و هم عملاً اطلاعات علمی خود جهت تولید ابزار و وسائل را بالا برده باشید و در نهایت یک انسان وارسته و کمال یافته نظام ایران اسلامی باشید .